ZAČÁTEK

JAK TO VŠECHNO ZAČALO?

Vlastně úplně jednoduše…

Již v dětství jsem často „courala“ po vesnici kde jsme měli chalupu. S kamarády jsme prozkoumávali všemožné kouty a sedávali na stromech. Tam si povídali, řešili různé záhady a v mém případě jen pozorovali okolní nádheru. Příroda mne vždycky táhla k sobě, ale jako holka jsem nesměla moc chodit sama a tak jsem vždycky někoho vytáhla. A tím to vlastně všechno začalo…

…. A pokračuje do teď….

Od dětství pro větší dobrodružství

Jednoho krásného dne jsem se rozhodla, že již nebudu sedět doma, vyrazila jsem ven a nebyla sama. Byla jsem obklopená přáteli, tak to bylo mnohem lepší. Užívala si bezmyšlenkovité toulání přírodou a začala stále více objevovat ty krásy okolo. Byla jsem už byla větší, tak jsme začali jezdit na vodu, různé akce s mamky kamarády a tak podobně… Jenže to jsem ještě netušila, kam mne toto všechno zavede.. 

Studovala jsem na vysoké škole a občas někam vyrazila na exkurzi mimo Prahu, občas zajela někam mimo realitu a vždy si to strašně užívala. Tím tak nějak začala ta větší snaha mizet někam ven a po určité životní události vyhledávám přírodu stále častěji.

 

………. Přišla jedna voda s kamarády a mě se obrátil život naruby. Přitom to vypadalo tak nenápadně či dokonce nevině. Voda s partou jako každý rok. Jenže.. Ona nebyla… Nejde to vysvětlit.. Takový ten pocit kdy Vás něco někam táhne a vy nejste schopni dělat nic rozumného. Působilo to jako magnet.. Ale o tom více jinde a jindy….

Jsou činy, které z počátku nechápeme ale později toto rozhodnutí přijímáme a respektujeme.. Stejně tak i u mě…