VZPOMÍNKY A ŽIVOT

Vytoužená dovolená se proměnila v PEKLO

Toto sepisuji zpětně jelikož jsem neměla sílu psát o tom v čerstvém rozpoložení. Tak moc jsem se na tuhle dovolenou těšila jelikož skoro rok jsme spolu nikde nebyli. Všechno vypadalo, že to bude super a užijeme si to, ale realita byla úplně jiná.. Já natěšená co všechno se bude dít.. ALE… 

Už při příjezdu jsi byl nějaký jiný a já nevěděla co se děje.. Ptala jsem se Tě co se stalo ale říkal jsi, že je vše v pořádku jenže já věděla nebo spíš cítila, že není. Za celou dovolenou jsi se mne nedotkl a pokud jsem Tě neprudila s tím, že jsi mi ani nedal pusu, tak jsem ji ani nedostala. Byla jsem z toho tak strašně smutná, že jsem chodila tajně brečet do koupelny a pouštěla vodu aby jsi mě neslyšel, že brečím.. Ještě teď vidím jak sedím na tom záchodě a koukám z okna ven a bulim.. Díky tomuhle jsem začala chápat význam věty co jsi kdysi jedno řekl na vodě.. „Nejhorší dovolená v tvém životě“.. Přesně tak jsem se cítila já. 

Ze zoufalosti a z pocitu, že jsem na nic jsem nemohla spát, tak jsem šla ven s pocitem, že spíš a postavila ti sněhuláka a dělala andělíčka ve sněhu na terase..Ale ty jsi si ničeho nevšiml nebo jsi dělal, že tam nic nevidíš.. Až když jsem se Tě zeptala zda jsi viděl huhuláka, tak jsi řekl, že ano a tím to skončilo.. Že jsem v noci házela na okno koule jsi taky věděl jelikož jsi mu druhý den ráno řekl, že jsi to slyšel ale nešel jsi za mnou.. Vykašlal jsi se na mě.. Tak moc to bolí.. Jsem asi fakt člověk, co dokáže jen druhého zničit a přestat si vážit sebe samotné.

Byl to pro mne tak hrozný zážitek, že mi vlastně díky tomu trvalo docela dlouho než mi došlo, že se něco děje. Potom jsi si mne zablokoval a to byl KONEC! Já byla totálně v háji a složila jsem se.. Znova! Ale už jsem nemohla dál a utekla jsem. Během jednoho týdne jsem našla byt, odstěhovala se a odnesla klíčky k Tobě do práce. Dala je Danovi a odešla s brekem ze dveří..

Jak je možné, že každý si z této dovolené pamatujeme něco úplně jiného..? Jeden si vzpomíná na polibky a objetí ale druhý na trápení a stesk.. Kde byla pravda? Kde se to všechno pokazilo?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *