CESTOVÁNÍ

VÝLET DO SRBSKA

Na tento výlet mne pozvala Hanka a já s velkou radostí pozvání přijala. Na nějakém výletě jsme se domlouvaly už delší dobu a tentokrát to vyšlo, takže sraz na Hlaváku a jelo se směr Srbsko.


Tentokrát vlak zastavil na správné koleji..

Z vlaku jsme se vydali s holkami a Čarlíkem směr Malá Amerika. Po cestě jsme dali menší pauzičku u Kubrychtovy boudy a já si odskočila podívat se na Bubovické vodopády, jenže vůbec nebyla voda. Bylo to úplně vyschnuté bez jediné kapičky, tak jsem se zklamaně vrátila zpátky ale nevadí. Posvačili jsme a pokračovalo se dál na Malou. Všude bylo plno lidí, ale co jsem čekala na sobotu že?

Došlo se na Malou a já nostalgicky koukala na Andělské schody, na poloostrůvek a tak celkově jsem se zasnila, ale strach o toho psího blázna mne vytrhl ze snění jelikož se rozhodla, že poleze až k okraji a já měla hracholusky, že někam spadne.. Udělala jsem pár fotek a pokračovalo se na Modlitebnu a já furt hledala jeden lom. Nedalo mi to až jsme k němu došli. Slezla jsem dolů a šla se na něj podívat. Musela jsem se podívat z blízka.. Zase ta nostalgie..

Pohled na Malou je i v tomhle počasí nádherný. Příště na Velkou.


Liščí lom je kouzelný…

Hanka nakonec slezla dolů taky a tak jsme něco nafotily a prošly to kousek dál. Následně jsme po náspu vylezly nahoru a šly za holkami zpátky na Malou. Já si odskočila slovit kešku, lehce zavzpomínala na zážitky zde prožité, pousmála jsem se a pelášila jsem za holkama nazpátek..

Cestou zpět se to vzalo cestou s vyhlídkou na Karlštejn a já spokojeně sledovala okolí. Moc jsem nemluvila, ale to mi nevadilo. Nasávala jsem atmosféru a nechávala šlehat ledový vítr po tváři. Chvilkama jsem připadala jak v nějakém snu, bezmyšlenkovitě jsem šla s holkama a jen poslouchala co si říkají.

Došlo se zpět do Srbska, na nádraží se skočilo do místní hospody kde se dal pozdní oběd či brzká večeře. Počkalo se na vlak a jelo se zpět směr Praha. Na nádraží jsme se rozloučily a jelo se domů.

Byl to krásný i když chladný den plný hezkých vzpomínek…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *