CESTOVÁNÍ

VÍKEND S PÁJOU A NG

Tento výlet započal již v pátek ráno.. Pája si jela udělá zkoušku a my jsme si s NG popojeli kousek od města sedli na vyhlídku a čekali jak Pája dopadne. Dle očekávání úspěšně, tak jsme dali něco k jídlu a jelo se dál. Rozhodli jsem se, že zaparkujeme auto u Vlčího jezera a projdeme se s pesanama na Děčínský Sněžník. Tak se i udělalo. Přijeli jsme tam a ten klid.. Stálo tam jen jedno a auto, tak s vidinou klidného večera jsme vyrazili nahoru. Cesta byla v pohodě, dorazili jsme k vyhlídce a kochalo se.. Následně jsem posilnili pupky a chystali se zpět k autu.. Aby toho nebylo málo, tak si naše hvězda Bossy spletla cestu a spadla to super smradlavého močálku. Super to bylo…

Vracíme se k autu a přejíždíme na místo noclehu. Unaveni po náročném dni se chystáme zalehnout ale  přijíždí partička lidí a parkují hned u nás a dělali bordel, takže jsme zabalili auto a jeli jinam.. Přeci jen jsme chtěli užít klidnou noc, takže jsme přeparkovali na Děčínský Sněžník. I když je tam zákaz vjezdu, tak stejně jsme tam jeli.. Zaparkovali a zapluli do spacáků. Druhý den ráno nás vzbudilo krásné sluníčko. Vyčistili jsme chrup a jeli směr Bastei. Prošli jsme okolí a si stále pamatuji jednu osudovou větu Páji.. „Víš jak se pozná nejlepší kamarádka? Jednoduše.. Ta ti pomůže vstát až jí přestane výbuch smíchu co upadneš.. “ Pár chvil na to jsem sjela schody na skále po zadku dolů a Pája se málem počůrala smíchy a až potom mě začala zvedat, takže na tom asi něco bude.. 

Po dalších hodinách courání  jsme dorazili k rozcestí.. a po schodech, mnoha stovkách schodech plus mým blbým dýchaní jsme zdolali toto peklo ale velkou odměnou byl pro mě nevídaný pohled na Bastei. Ano přišli jsme z druhé strany, posadili se na okraj skal a nasávali zbytky tepla ze skalisek. Každý začal vytahovat svačinu.. Já vytáhla ty nejvíc nejlepší „smraďochy“ jinak řečeno olomoucký a začala se cpát.. Byla to dobrota.. Co jsme dojedli, dali chvilku oddychu tak jsme se šli podívat na Bastei.. Prošli si to vyhlídky, něco málo nafotili a den skončil.. Jelo se dál…. Zaparkovali jsme nedaleko a připravili auto na spánek a pomalu zalehli.. 

Poslední ráno jsme vyrazili prozkoumat okolí, něco málo prošli ale vyrazilo se brzy zpět do Čech.. 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *