MYŠLENKY

TO BYL ZASE DEN

Dneska ten den začal celkem hezky.. Docela jsem se i vyspala.. Zajela pro babičku a vyrazily jsme na chalupu za bráchou.. Den to byl celkem v pohodě a docela i bez stresu. Tak teda začal… Babička už má v té hlavě teda slušný guláš, takže je to už náročnější ale pořád se to dá..

Já byla po mnoha letech ( no vlastně poprvé od té doby co umřel děda) s babičkou na hřbitově. Tohle je místo, kam tak nějak odmítám chodit ale tentokrát jsem udělala výjimku. Pomohla jsem babí odnést chrysuli a zapálila svíčku. Bylo mi smutno. Vzpomněla jsem si na dědu a uvědomila jak je to nyní s bábí a bylo mi tak nějak divně.. Babička šla rovnou ze hřbitova za kámoškou a já si zašla pro psa a šly jsme na procházku.. Kochala jsem se tou podzimní přírodou a během procházky volala mámě. Posledních několik dní ji neni dobře, tak měli konečně s Martinem vyrazit na pohotovost, tak jsem byla nervní co se bude dít.. Hezky jsme se prošly a šupajdily zpátky. Následovala příprava narozeninové oslavy a Halloweenu. Byl to hezký večer dokud mi nepřišla zpráva od mámy..

„Jsem v nemocnici, čekám na příjem“

Mě málem vomyli ale na druhou stranu konečně zjistí co se s ní děje… Je od jara pořád nemocná a v poslední době je to totálně v prdeli.. Pardon za ten výraz ale je to tak.. Máma je víc doma než v práci či venku.. NO je toho v poslední době nějak moc… a teď? Leží na infekčním oddělení a já za ní nemůžu.. Posranej COVID.. Udělali jí hodně vyšetření a výsledky nevíme kdy budou jelikož je sobota večer.. Nyní je na kapačkách a zavodňují ji.. Asi bych se zbláznila, kdyby se jí něco stalo.. Ano, zažily jsme spolu hodně krušné chvíle ale tohle neee.. Mě by asi trefilo… Hodila jsem babičku domu a teď tady sedim na posteli a potřebovala bych obejmout.. To je v háji.. Trošku panikařim.. Mam o ní strach, sakra..

alespoň té klávesnici se můžu svěřit.. nechci nervovat lidi okolo.. už i tak je toho teď dost v tyhle pitomý době.. Už aby bylo pondělí a vědělo se víc…

Alespoň ta babička si ten den užila a budeme doufat, že alespoň v tomhle stavu vydrží pár měsíců.. Doufám 😉

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *