MYŠLENKY

PŘESKLÁDÁNÍ

Včera jsem šla pozdě spát. Šila jsem kamarádce dárek a chtěla jsem to dodělat abych dnes měla volný den a mohla po náročném týdnu odpočívat.. Jenže jsem se vzbudila s tím, že chci poklidit byt.. Přesněji už tak měsíc chci přeskládat komoru a věci na policích a tak nějak probrat věci, které již nepoužívám. Procházela jsem i věci z vysoký a to byly poklady 😀

Je zajímavé na co člověk narazí, co si schoval na později či vlastně jen založí někam aby to měl pryč z očí.. Našla jsem tolika zajímavých věcí, tolika blbůstek a vzpomínek na minulost.. Tyjo, těch přáníček!!! Našla jsem teda jedno, které jsem si nechala před lety z jedné kytice a mam ho schované do teď a tohle asi jentak nevyhodím.. Dopis od mamky co mi napsala když mi bylo nejhůř. Vždycky když si ho čtu, tak bulím jak želva. Je v něm tolik i když má necelou A4..

Našla jsem podtácky z Francie.. Andělíčka co jsem kdysi nechávala dělat do auta a teď si ho tam konečně pověsím a bude mě hlídat na cestách.. Jednu voňavou zkumavku, při které se mi úplně udělala husina jak jsem k ní čuchla.. Myslela jsem si, že jsem jí někde ztratila ale byla jen schovaná na místě, kde bych jí nehledala.. I já jedna liška 😀 Plavecké brýle, špunty do uší apod…. No našla jsem plno pokladů..

Dost věcí jsem vyházela.. Přeci jen bydlet v malé garsonce nutí k tomu mít opravdu jen věci, které člověk používá a zbytečně neskladovat kraviny.. To, co jsem si vrátila do krabic jsou věci, které pro mě jsou něčím důležité a jsem zvědavá co se stane až na ně narazím při dalším „úklidu“ nebo spíš co půjde z domu příště.. Už takhle jsem si na sebe dloooouho nic nekoupila.. a můj šatník je tak o polovinu menší než byl před lety.. Stejně většinou nosím to samé.. I když tam mam pár kousků, které čekají na svojí „příležitost“… Vždycky mam nějaký kousek, který chci na něco speciálního a tak si počká i roky 🙂

Teď už jen vynést odpad a poklidit ten zbytek.. Pro dnešek jsem spokojená se svým snažením.. Za chvíli ještě zajedu na Čerňák do Ikei pro koš a večer si ještě ušiju polštářek a budu nejvíc spoko!

Když mam den stvořený pro úklid aneb nálada a chuť přeje vyvoleným 😀

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *