MYŠLENKY,  VZPOMÍNKY A ŽIVOT

PO 4 MĚSÍCÍCH…

Sedím ráno v čekárně na kontrole u doktora a říkám si jaký je dneska krásný den plus, že jim ta předpověď moc nevyšla a za to jsem byla fakt ráda.. Na to, že jsem byla objednaná už na 8 a přišla klasicky dříve, tak už tam čekali další dva lidé. Hmm.. Snad to bude rychlé 🙂 Naštěstí to celkem šlo a já čekala jen půl hodinky.. Než se na mě dostala řada, tak tam přišli další lidé a mezi nimi byli manželé. Musela jsem na ně pořád koukat.. Byli naprosto skvělí. Bylo jim okolo 55-60 a byla je radost sledovat. Takovou souhru dvou lidí, furt si dělali nějaké srandičky, krásně si spolu povídali.. Úplně jsem si říkala, že doufám, že jednou potkám někoho s kým to budu mít stejně. Být i ve starším věku takhle spokojená a sehraná se svým partnerem.. To je můj sen.. To by bylo super..

S panem doktorem se bezvadně povídá, vždycky mě něčím pobaví a rozesměje. Tak jdeme na sono.. Tam zjišťujeme, že vše je v pořádku ale říkám panu doktorovi, že mě kolikrát bolí v pravém podžebří a on se moc netvářil, takže jsem zjistili, že i když je vše ostatní v pohodě, tak mě zlobí žlučník. Výborně! Prý tam nejsou kameny ale mam tam bahýnko, tak nevím co je horší.. V močovém měchýři je to lepší ale furt tam něco je.. Řešíme co mam dělat s tím žlučníkem.. Dostala jsem nějaké rady a typy jak na to, ale dneska mě teda pekelně bolel.. Tučné skoro nejím, tak nevím čím to je.. Štve mě to.. Pan doktor se rozhodl, že mě vysosají a pošlou krev na nějaké testy, tak jsem zvědavá na výsledky. Snad bude vše v pořádku a ten žlučník přestane bolet..

Od doktora jsem zajela do mého oblíbeného krámku s bylinkami a koupila tinkturu na žlučník a celý den sleduju různé články a informace o léčení žlučníku.. Na operaci fakt nechci a ATB odmítám brát.. Díky ATB jsem se dostala tam, kde teď jsem..

Takže teď nejen vyhlášen boj proti plísním a parazitům, ale nyní i ozdravení žlučníku.. Jde se na to.. Já se nevzdávám!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *