MYŠLENKY

NAPSALA JSEM MU

Chtěla jsem ho vidět, obejmout, políbit a na všechno špatný zapomenout.. Původní plán byl sice jiný, ale realita vzala za své.

Trapně jsem se schovávala za pozváním na kafe či čaj

Tu zprávu jsem sepisovala snad hodinu! Přitom to byla taková hloupá zpráva a tak blbě napsaná, že se vůbec divim, že jsem to poslala. Ale sebrala jsem poslední síly a odeslala.. V skrytu duše jsem doufala, že napíše, že přijde.. Přečetl si to ale nic.. Hodiny utíkaly a já šílela.. Stále nepsal.. 

Napsal až druhý den.. Touto zprávou mne zaskočil na cestě do práce. Já si jí četla snad 4krát za sebou a furt nevěřila co to čtu. Bohužel k mému očekávání  odmítl přijít. Brečela jsem v tramvaji jako malá holka, ale nemohla jsem přestat. Tak moc mne to mrzelo..

ALE DOŠLO MI TO!!!

Přišla jsem o něj..

Přišla jsem o poslední naději, že ho ještě někdy uvidím a políbím. V ten den jsem se rozhodla, že udělám velká rozhodnutí v životě a půjdu dál sama.

I když jsem věděla, že nepřijde, tak jsem do té kavárny šla a dala jsem si po několika měsících kafe. Koukám z okna a nemůžu dělat nic jiného než vypnout jinak bych se zbláznila.. 

U vychutnávání kávy jsem si vybavila jak mi dělal u sebe v Chejni kávu, kterou mi sám umlel a připravil úplně čerstvou a já po ní v práci lítala jak kdybych si šlehla nějakou dávku do žíly.. Ach to toulání v mysli…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *