CESTOVÁNÍ,  VZPOMÍNKY A ŽIVOT

NA CHALUPĚ

Cca před 14 dny mi volal brácha, zda bych nechtěla pohlídat chalupu, že pojedou pryč ale chtěl by abych tam jela.. Tak jsem neváhala a s radostí souhlasila.. Prý si sebou můžu někoho vzít a já přesně věděla koho.. Zeptala jsem se a ona souhlasila.. Takže nastal den D a po práci se jelo. Jelikož jsme jeli po práci a po cestě se ještě stavily nakoupit v Lidlu nějaké papu, tak jsme dorazily později.. Ale za to, jsme si užily super západ slunce po cestě.. Ty barvičky!

Dorazily jsme na chalupu, vybalily krámy a daly zásoby do lednice.. Chvíli poseděly na lavici u vchodu a šly spát. Druhý den ráno jsme obě rozlámané vylezly z postele. Ani jedna z nás nemohla v noci spát, furt jsme se budily a stálo to za prd.. No nevadí.. Daly jsme snídani a užívaly krásného dne.. Mě bylo celou noc a přeš den dost blbě, takže jsem byla celkem utahaná a nic se mi nechtělo.. Naštěstí Míša byla v pohodě a zabavila se sama 🙂 Poctivě celý víkend trénovala házení míče na koš 🙂 Nakonec v sobotu navečer dorazil brácha s Jíťou a zašlo se na Faru na pivo.. Tak jsem potkala pár „starých známých“ a pokračovali jsme na dvorek.. Udělala se večeře a já dostala takovou žravou, že jsem sežrala snad všechno co jsem potkala.. Takovýho jídla jsem nesnědla ani nepamatuju.. TAkový množství sladkého/těstovin a nevím čeho všeho… ale já byla spokojená a překvapivě mi ani nebylo blbě 😀

Na neděli se už spalo krásně.. Vůbec nevím jak jsem usnula ale vzbudila jsem se až ráno a byla jsem naprosto spokojená. Jíťa udělala luxusní snídani, takže ten den i krásně začal.. Chvíli jsme něco tvořili na zahrádce a zbytek dne si povídali a odpo se jeli projet na motorce.. Pro mě to byla velká premiéra.. Jela jsem sama na skútru.. Ale na větší „variantě“.. no po pravdě jsem z toho byla docela vyprdelená a bála jsem se.. Vůbec jsem nechápala jak se to ovládá, zatáčelo to hůř než auto a při 80tce jsem měla docela co dělat aby mě ten protivítr z té motorky neodfoukl 😀 Svezla jsem se do Kralup, tam dala chvíli pauzu a jela zpátky.. Musím přiznat, že jsem díky tomu dost začala koketovat s myšlenkou na motorku.. No uvidím, třeba časem….

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *