VZPOMÍNKY A ŽIVOT

KONTROLA

Zrovna jsem si sedla do čekárny a čekám na kontrolu u svého doktora kam chodím jednou za dva měsíce. Moje “onemocnění” není zrovna příjemné ale dá se u toho krásně žít. I když to obnáší velká omezení ve stravování, tak se to pořád dá zvládnout.

Jelikož mam “zaplísněné tělo a k tomu pár parazitů navíc”, tak se moje strava zakládá převážně na zelenině, vývarech a kvalitním mase. Nesmím pečivo, takže vlastně lepek obecně. Nemohu jíst nic v čem je obsažený cukr a jako bonus nesmím nic s laktózou.. Tak a teď si asi jako já před rokem říkáte co vlastně jím? Jím úplně normálně jen do sebe necpu polotovary, konzervy a jine dobrotky, které stejně nejsou zdravé a pro tělo prospěšné.

Naučilo mě to víc si dávat pozor na to co jím a hlavně většinou jím jen čerstvé jídlo maximálně zmraženou zeleninu, kterou si upravím jak potřebuju. Jediný oříšek je dovolená tam je to horší, ale taky to lze vymyslet. Třeba když jsem jela loni na vodu, tak jsem si udělala různé balíčky, upekla chleba a krájela kila zeleniny.. Ale byla to sranda jak ten batoh byl lehký když jsem jela na konci domů.

Ale abych se vrátila k původní myšlence, tak jsem zvědavá co mi pan doktor poví dneska. Poslední 3 týdny mi nebylo zrovna nejlépe a moje trávení stagnovalo jak jen to šlo. Protestovalo na první čáře a já byla značně podrážděná.

Uvidím co přinese dnešní kontrola

Pokaždé ale doufám, že to bude lepší a ono vždy o malý krůček je.. I když pomalu, tak jistě ty potvory vyháním pryč.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *