MYŠLENKY

JSEM DIVNÁ ŽENSKÁ

Je 2. květen a já ležím na posteli. Dneska jsem si udělala radost k narozeninám. Sice je mam až v září, ale to nevadí.. Koupila jsem si aku vrtačku v super sadě a mam z toho obr radost.. Jo a k tomu ještě sponkovačku.. Jsem fakt asi divná ženská..

Větší radost mi udělá nová sekačka v práci než kytice ve váze. Jenže to bych nebyla já abych si k tomu nevymyslela nějakou činnost. Mam v hlavě plno nápadů a myšlenek. Teď už je jen zrealizovat.. Těším se na všechno co mě v blízké době čeká. Stačí jeden telefonát a nastane něco, na co se těším už dloooouho.. Už aby to bylo a já mohla začít…

Celý dnešek jsem vymýšlela a dělala plánky/návrhy a v pauze si zajela pro vrtačku a chvíli si s ní hrála. Vlastně jsem si říkala, že bych klidně něco cvičně rozebrala a zase složila, jenže na to mam moc malý byt.. Takže myšlenka sice hezká ale nezrealizovaná.. ale…. Její čas „práce“ přijde a já budu nadšená. Znám se.. Jsem tvořivá žena a potřebuji něco dělat. Nedokážu sedět a nudit se i když je pravda, že občas mam dny, kdy nedělám vůbec nic a je mi to úplně jedno.

Odpočívala jsem už dost a teď už konečně začne nějaká akce..

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *