CESTOVÁNÍ

ISLAND

O Islandu bych mohla vyprávět hodiny a hodiny.. Jen mít komu bych to nadšení z něj mohla sdílet.. 

Nastala chvíle, na kterou jsem se strašně dlouho těšila a zároveň se vnitřně strašně bála co se tam bude dít. Odlétali jsme 19.12 a vraceli se 23.12., takže taková trochu rychloakce. Nakonec tam totiž jel i můj bývalý a bylo to zajímavé. No pro mě to bylo sakra náročné. Psychika dostala kurňa zabrat a to jsem si říkala, že už takovéhle stavy nechci.. Ale říkala jsem si, že kvůli kamarádce to zvádnu a nedám se.. Byla to hrůza.. Každý večer výčitky, urážení a nadávky a druhý den ráno omluvy a podobné řeči ale já si myslela své. Byla jsem unavená a nešťastná, ale navenek jsem nedala nic znát. Přeci jen jsem tam nebyla kvůli sobě!

Byli jsme tam kvůli velmi důležité a krásné věci.. Vdávala se mi moje nejlepší kamarádka a já ji to vše krásně odsvědčila.. Nejprve jsem si ji odvezla na místo obřadu, pomohla ji obléci do šatů a zároveň se stala i oddávajícím.. Byla to nádherná svatba.. Byla jsem dojatá a plakala.. 

BYLA TO PECKA!!!

Po tom nádherném obřadu jsme se zajeli ke krásnému vodopádu a tam nafotili svatební fotečky a pádili zpět do Reykjavíku. Poslední den na Islandu jsme jezdili jen v 5 lidech, ale já si to alespoň užila. Projeli jsme toho opravdu hodně. Ani už nevím kolik jsme najezdili km, ale to mi bylo jedno. Já řízení miluju a jako vrchní kapitán jsem si to užívala co to šlo..

Večer před odjezdem jsem si zašla na večeři s Martinem a na počest výletu si dala skleničku červeného. Musím se přiznat, že nakonec byly ty skleničky dvě a já ji měla jako z praku. Nejsem zvyklá pít a stačí mi opravdu málo. Horší bylo, že to uvolnění smyslů mi dovolilo víc vzpomínat, víc přemýšlet nad prožitým rokem a se slzou v oku jsem doslova upadla do postele s mobilem v ruce.. Napsala dvě pro mě hodně pravdivá slova a usnula.. Bohužel nastal den návratu a musela jsem zpět.. Zpět do té samoty prázdného bytu. Vůbec se mi nechtělo, nejradši bych odjela zase hned někam pryč ale už se nevrátila.. Nejradši bych zůstala někde v lese… 

Další vzpomínky do paměti

Rozhodně jsem si Island užila a hodně si z této dovolené odnesla.. Hlavně uvnitř sebe.. Plno zážitků a pocitů, které jen tak neodejdou. Nasávala jsem atmosféru a tu energii co tam byla. Neuvěřitelná příroda. No prostě a jednoduše nádhera.. 

Jsem požitkář a když to jde případně situace dovolí, tak se jen posadím a koukám, nasávám a nic neřeším..

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *