MYŠLENKY

hledám

Na jednoho člověka je to prý moc.. Hodně lidí mi říká, že jsem blázen, že jsem magor, že chci do takovéhle věci jít sama ženská.. Ale nikdo mě nezná, nikdo neví co potřebuju.. Ani moje máma mě nezná, dokonce ani brácha.. i když ten mě minule překvapil když jsem s ním o tom mluvila..

„Žij tam, kde ti je dobře a ne kde by jsi měla“

On moc dobře ví, že nejsem člověk, který by vyhledával skupiny lidí a je mi lépe když jsem sama nebo jen se psem. Ráda se brouzdám lesem a nic a nikdo mě neruší.. MOžná proto v poslední době hodně uvažuji nad jednou věcí.. Vždycky jsem to chtěla, vždycky jsem věděla, že tohle bude moje místo.. pořád jsem ho hledala a vlastně pořád hledám až jsem narazila na jeden dům.. koukám po domech už pár let a na tenhle jsem narazila velkou náhodou a vlastně se mi zprvu ani nelíbil.. jenže čím víc jsem si ho prohlížela, tak tím víc jsem to tam cítila.. něco mě k němu táhne jako kdysi k někomu jinému.. Před týdnem jsem se na něj jela podívat, na okolní prostředí a celkově jak na mě ten dům působí. No musím přiznat, že je to láska na první pohled.. Z prvního pohledu je patrné, že ten dům bude složitý.. Je postavený ze dvou na sebe navazujících budov.. ale bylo by na něm strašně moc práce.. Sice se mam koho zeptat na názor ale od koho by mě ten názor zajímal nejvíc, tak toho se ptát nemůžu.. i když on by mi asi řekl nejvíc zda to má nebo nemá smysl opravovat.. Už si sám pár baráků postavil a stále něco tvoří.. Jenže nemohu……..

Dle fotek se tam už někdo snažil o rekonstrukci ale dost to „podělal“.. Chtěla bych zajet na prohlídku a dát nějakou nabídku, tak uvidím jak to dopadne.. To je už ve hvězdách.. Buď k sobě patříme nebo ne. BUď mi ho osud přihrál do života s nějakým úmyslem nebo jen abych si opravdu uvědomila, že v Praze žít nechci a nejspíš ani nebudu.. i když jsem původně chtěla koupit byt po babičce ale uvědomila jsem si, že bych se v Praze jen trápila a nebyla šťastná a proto hledám.. hledám své místo

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *