MYŠLENKY

FATIMA

Projekt Animal Hope

Toto je organizace, která se stará o pejsky bez domova. Bud získané z hrozných podmínek či osiřelých po bývalých majitelích. 

Po pejskovi jsem toužila už delší dobu. Už jednou jsem jednoho měla jenže jsem si jí nemohla nechat u sebe kvůli bydlení ale tentokrát jsem si po peripetiích ze začátku roku řekla, že ho chci a udělám vše abych ho mohla mít. Hodně jsem nad tím přemýšlela a rozvažovala zda je to dobrý nápad.. Několikrát jsem to odložila na vhodnější dobu až jsem jednou koukala na internet a narazila na stránky této organizace a zakoukala se.. Nebyla to láska na první pohled, ale něco mě k ní táhlo a tenhle pocit znám a nechtěla jsem o něj přijít.. Takže jsem domluvila setkání a jelo se podívat na Fatimu. Musím se přiznat, že když jsem ji uviděla naživo, tak mě dostala.. Ty její oči.. Tak krásné hnědé až jsem měla pocit, že přes ně koukám někam jinam.. Šly jsme se projít a já věděla, že jí chci. Po návratu z procházky jsme se domluvily s pani na 14 dnech na zkoušku a potom uvidíme jak se bude holce líbit u nás doma.. Takže jsem si 16.8.2019 jela pro Fatimu.. Líbilo se jí, takže zůstala doma!

Byla jsem strašně šťastná, že jí mam doma a úplně strašně k ní přilnula. Nastala ale ta horší chvíle a to sehrání dvou ALF ale já se nedala a čubina dostala občas pěkně za uši ale pořádek musí být a ona musí vědět kdo je tady ten „ŠÉF“… Po nějakém čase se uvolnila a bylo to lepší.. Začaly jsme trénovat pouštění z vodítka a to trénujeme stále. Je to lepší a lepší.. Ale stále pokouší co dovolím a jak zkouší mojí trpělivost 😀 Vobluda… ale je to moje láska.. Nikdy jí nikomu nedám.. Téhle lásky se už nikdy nevzdám!

Nyní je z nás celkem sehraná dvojka a já se těším až budeme vyrážet na výlety a budeme chodit venku a já už nebudu tak sama..

Výletům zdar…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *