MYŠLENKY

DEŠTIVÝ DEN

Toto deštivé počasí úplně vybízí k tomu sednout si a sepsat pár řádků.. Dnešek je tak krásně upršený. Mam ráda když prší. Ten zvláštní zvuk dopadajících kapek na listy stromů či na hladinu kaluží je bombový.. Jen ať prší, je potřeba doplnit vodu do přírody.

Ráno jsem se byla projít v mých milovaných Židovských pecích s pesanem. Jen v croksách a mojí milované nepromokavé fialové bundě (nebojte kalhoty jsem měla taky 😀 ).. Nohy totál mokré.. Ale mokré kvůli tomu, že jsem se brodila snad každou kaluží, kterou jsem potkala.. Ano, proto jsem si ráno ani nebrala ponožky… Ráda šlapu/skáču do kaluží. Nejspíš se tím vracím do dětských let, kdy mi bylo zakázalo procházet či skákat do kaluží. Tak alespoň jako dospělá a rozumná žena si jimi proskáču teď. Vždyť je mi teprve přes 30cet, tak co bych nemohla ne? Líbí se mi jak je ta voda teplá a já mam potom nohy jako prase ( asi jsem divná ), ale to není nic, co by nevyřešila další kaluž.. 🙂 Strašně se těším až jednou budu bydlet v baráčku uprostřed lesa někde na samotě a já budu sedět na lavici pod terasou a budu sledovat jak kape z listí voda. Budu poslouchat ty krásné tóny přírody, ten uklidňující zvuk.. Jééé já se tak těším.. Pořád hledám a hledám, ale zatím jsem nenašla nic co by mě oslovilo.. Co by mi na mne volalo „Evelínko tady.. tady budeš žít“… Jo ty sny jsou tak krásný……. ale jednou ho najdu a bude můj

Já už dosti zmáchaná, pes promočený ale obě naprosto spokojený jsme kráčely domů.. Nejdříve dostala snídani Fatima a já si dala menší půst a první jídlo jsem jedla až před chvílí.. Až když jsem dostala hlad, ale opravdový hlad.. A co budeme dělat teď? Já ještě nevím.. Měla jsem jít k babičce, ale ta má nějakou blbou náladu a zrušila to. Takže asi zajdu na nákup a budu odpočívat.. Možná si stáhnu nějaký film.. Jen kdybych věděla jaký.. Ale určitě nějaký dobrodružný, z přírody a možná i romantický.. Škoda, že mi někdo neporadí jaký..

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *