CESTOVÁNÍ,  MYŠLENKY

A ZASE PO ROCE BUDOU TADY VÁNOCE…

Musím přiznat, že po návratu z povinné domácí léčby, po 10 dnech ležení byl návrat velmi krutý.. Byl týden před první adventní nedělí a to, co se dělo byl neskutečný masakr.. Ten týden utekl, no spíš bych řekla uletěl jako blesk.. Ráno jsem přišla do práce a než jsem se stihla pořádně otočit, tak byl večer a šlo se domů.. Kolik jsem za ten týden udělala vánočních věnců a dekorací vůbec netuším.. Desítky!!!

Těšila jsem se na to, jak si o víkendu odpočinu.. Hm, povedlo se jen z části.. V sobotu jsem vezla Čmeláka k zimnímu spánku a v neděli jela k mámě.. Tam to byl hukot.. Byla tam i babička a stálo to zase za to..

Další týden byl sice klidnější ale zase to uteklo strašně rychle.. Jelikož jsem kvůli COVIDu musela odložit veškeré své plány na později, tak bych potřebovala aby ty víkendy měly alespoň tři nebo spíš lépe 4 dny.. Ale tenhle víkend jsem si vyhádala s mámou.. Ona si totiž myslela, že pojedu k ní a budu chytat vánoční náladu u pečení cukroví.. Jenže, já nejsem zrovna milovník Vánoc a tohle období nemam ráda.. Derou se mi vždy do hlavy vzpomínky na „BRUTÁLNÍ VÁNOČNÍ UKLÍZENÍ“ ale to nebylo ledajaké uklízení.. To se vydávalo vše, ale totálně vše ze skříní, luxovalo se a vytíral se prach všude.. Skleničky a jiný „dekorativní kraviny“ se myly v jarové vodě a takhle se gruntoval celý byt.. Bože jak já ta Vánoce nenáviděla.. Vlastně je díky tomuhle nemam ráda doteď.. Nezažila jsem Vánoce v klidném prostředí bez magoření s úklidem.. Až poprvé, když jsem trávila Vánoce resp. Štědrý večer u bráchy.. To teprve stálo za to.. To jsem si konečně užila sledování pohádek.. Kde asi budu letos na Vánoce? Jo to ještě nevím.. Dokonce mě letos pozval i táta k sobě na Vánoce..

Jelikož víkendy jsou ve znamení dohánění restů, tak jsem po úspěšném zapomenutí, že mam jít na návštěvu k tátovi opět přeměnila plány.. S tátou jsme se domlouvali už dlouho a tak jsem posunula odjezd pryč a šla na oběd k nim.. A v 16 hodin už stála na peróně a čekala až mi přijede vlak.. Užila jsem si takový rychlo-víkend společně s rychlo-výletem a zase šupajdila zpátky do Prahy.. Dokonce už i ten pes byl hotový, takže prochrápala celou cestu zpátky domů.. Teď mě snad čeká klidný týden v práci.. Těším se až bude po Vánocích.. Stejně ten pravý smysl Vánoc už dávno vymizel.. Chtěla bych se scházet s rodinou kvůli tomu, abych se viděli a užívali si to.. Ne kvůli tomu, aby jsme si dokazovali kdo dá lepší dárek.. Těším se až tohle jednou zase poznám s někým bližším..

Teď chci vytáhnout ve středu kolegyni na Staromák ať vím alespoň jaký máme letos v Praze stromeček.. Tak jsem zvědavá..

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *