MYŠLENKY

241 DNí

Tato situace se mi už jednou opakovala a tak jsem si s tím tolik nelámala hlavu a nějak si řekla, že to zase přijde samo až tělo usoudí, že je na tom lépe.. Poprvé když jsem přestala menstruovat, tak trvalo 147 dní než jsem to znova „dostala“. Poté jsem 7 měsíců byla plnohodnotnou ženou, ale opět to odešlo.. Nyní po dlouhých 241 dnech jsem to konečně dostala..

Asi to pro nikoho neni zrovna zajímavé čtení, ale pro mě to hodně znamená. Není to má potřeba mít děti apod., ale pro mě to znamená daleko víc.. znamená to to, že moje tělo má konečně sílu tvořit hodnoty.. A ano mam na to aplikaci, do které si vše zaznamenávám i když teď tam dloooouho nic nepřibylo 😀 A doufám, že od teď tam budu každý měsíc zapisovat mojí periodu. Je to přirozená věc a neni důvod se za něco stydět.. Nikdy bych neřekla, že se budu těšit na to až to dostanu.. Spadl mi velký kámen ze srdce a možná to bylo slyšet až v lomu Amerika.. 

Pozorovala jsem delší dobu, že se s mým tělem něco děje ale říkala jsem si, že se mi to určitě jen zdá.. Pupínky jako bych byla zase v pubertě, náladovost jako prase, vzteklá taky slušně, bolesti prsou, několik dní mě bolely záda, v kříži asi nejvíc plus pár dalších příznaků a teď z pátku na sobotu to přišlo!! Moje tělo mi nadělilo předčasný dárek k narozeninám.. Jsem happy jak tři grepy. 

Nevím co to způsobilo.. Zkoušela jsem poslední měsíce dost věcí jak to nastartovat ale jaká kombinace či co pomohlo přesně nevím.. Zda kapičky Energy, kontryhelový čaj, kapky z lichořeřišnice.. prostě nevím ale je mi to jedno.. Přišlo to a to je podstatný.. Jen je zvláštní, že jsem čekala, že až to přijde, tak budu mít velké křeče a bude to bolet ale ono skoro nic.. Ano cítím, že se něco děje, občas mě zabolí břicho, chytne křeč do zad, ale jinak se cítím úplně v pořádku.. No prostě jako kdyby to bylo úplně normální.. Tělo ví!

Opravdu, ale opravdu z toho mam radost a kdybych Vám mohla ukázat můj výraz zjištění, tak se asi pobavíte….

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *